Print Voeg bladwijzer toe
Cornelia Adriana Maaten

Cornelia Adriana Maaten

Vrouwelijk

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabelles

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia Adriana MaatenCornelia Adriana Maaten

    Gezin/Partner: Leendert de Mink. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Eldrina de Mink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 jan 1884 in Klaaswaal; is gestorven op 1 feb 1964 in Rotterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Eldrina de MinkEldrina de Mink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 16 jan 1884 in Klaaswaal; is gestorven op 1 feb 1964 in Rotterdam.

    Eldrina is getrouwd met Jacobus van der Sterre op 25 jul 1906 (civil) in Rotterdam, en is gescheiden van op 23 dec 1921 in Rotterdam. Jacobus (zoon van Jacobus van der Sterre en Johanna van der Valk) is geboren op 17 apr 1879 in Rotterdam; is gestorven op 1 feb 1956 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]