Print Voeg bladwijzer toe
Jacob Arie van der Knaap

Jacob Arie van der Knaap

Mannelijk 1873 -

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabelles

Generatie: 1

  1. 1.  Jacob Arie van der KnaapJacob Arie van der Knaap is geboren op 16 dec 1873 in Rotterdam.

    Jacob is getrouwd met Wilhelmina Christina de Vrijer op 6 mrt 1896 (civil) in Hillegersberg. Wilhelmina (dochter van Leendert de Vrijer en Leentje Tas) is geboren op 24 dec 1873 in Overschie; is gestorven op 20 dec 1896 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerard Leendert van der Knaap  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 dec 1896 in Rotterdam; is gestorven op 3 jan 1897 in Rotterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerard Leendert van der KnaapGerard Leendert van der Knaap Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacob1) is geboren op 17 dec 1896 in Rotterdam; is gestorven op 3 jan 1897 in Rotterdam.